Platforma Multimediale e Aktivizmit në Korçë

×

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /home/mjaft/public_html/includes/menu.inc).
07/02/2018

Aktivizmi fillon duke ngritur zërin për problematikat që na shqetësojnë. Të rinjt/rejat e qyteti të Korçës po punojnë në kujdesin e tranjerve të MAP-it për temat e përzgjedhura, ku do të përkthehen në shkrime dhe video.