Trajnimi i datës 23-24 Shkurt në kuadër të ACTION SEE

×

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /home/mjaft/public_html/includes/menu.inc).
07/03/2018

Trajnimi i datës 23-24 Shkurt në kuadër të ACTION SEE (Accountability, Technology and Institutional Openness Network in the South East Europe region) me Profesor Gentjan Shaqiri dhe Profesor Genc Alimehmeti. 

Përgjatë ditës së parë së trajnimit u zhvillua tema Advocacy Training e ndjekur nga trajnimi me temë Project Management që u zhvillua gjatë ditës së dytë të trajnimit.